Contact us now
+1-888-846-1732

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może też objawiać się osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Pozostałe schorzenia, które cialis mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w terapii prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich korzyściach potencja
jak również o ich skutkach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Obecnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia lub niezdrowe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, brak snu i inne podobne okoliczności. Zastanów się nad przemianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.