Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu viagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby otrzymać zauważalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi odpocząć. Z tej przyczyny niezwykle istotne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W trakcie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój penis jest kamagra zel zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest ogromnie ważny.