Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z częstych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w samym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji może oraz poczuć różnicę. To zła formuła, która kumuluje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych spośród nimi korzyści. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży doprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto zastosować z atutów tego surowca osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso