Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który zlikwiduje tenże problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą że być niewłaściwa dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który poprawia ich projekt i organizację. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie przyznają się także dla kobiet, jak również dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na inny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dopiero owe elementy decydują o wydajnym funkcjonowaniu materiału a posiadają szerokie znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co za tym chodzi, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo