Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże ten kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może być nieodpowiednia dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zmienia ich charakter i formę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przyznają się zarówno dla pań, jak również dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że cały olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na pozostały element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Działają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To rzeczywiście owe składniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu materiału i stanowią wyjątkowe stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co za tym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso-Duo Oil 2